KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13475084

nr 1347 5084

Hugo Öfverström

(1900-1973), Sverige

Oljemålning, Fiskeläge. Signerad. Olja på pannå, 46x55 cm

Hugo Öfverström, svensk målare född i Kungälv 1900, död 1973.

Utrop:

1.200 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 14 september 2020
kl 18:30:19

Hugo Öfverström

Läs mer om Hugo Öfverström